Zakładki:
Przyjazne blogi
Tagi
Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów myTaste.pl
poniedziałek, 26 października 2015
Dzisiejszy wpis jest totalnie obłędnie przepysznym pomysłem, który nie dość że jest prosty to także naprawdę prosty. Dzisiaj będe piekła chleb, razowy chleb. Jest po prostu mega!! Dziękuję Dorocie Świątkowskiej – właścicielce bloga Moje Wypieki od której ten przepis pochodzi. Jak już wspomniałam chleb jest prosty do zrobienia a jaka przyjemność w jego jedzeniu....najbardziej smakuje mi jeszcze ciepły z pysznym masełkiem.....No nic musicie go wypróbować.
niedziela, 18 października 2015
Dzisiejszy przepis to pomysł internetu. Już wiele razy robiłam to danie, dlatego postanowiłam podzielić się nim z wami tutaj na blogu. Przepis na pewno widziany przez wielu z was na Facebook, a może bardziej dokładniej na stronie BuzzFeed Video. Mają oni świetne i banalnie proste i szybkie przepisy do wykonania. Przepis jest czteroskładnikowy i jak wspomniałam wcześniej banalnie prosty do wykonania. Robiąc to danie wielokrotnie, znalazłam swój sposób jak wykonać go jeszcze smaczniej niż lepiej aniżeli w oryginale.
wtorek, 13 października 2015
Zdrowo, to nie zawsze oznacza że jest niesmacznie. Kiedyś zdrowe produkty kojarzyły nam się z czymś niekoniecznie najlepszym w smaku a do tego bardzo drogim. A to wszystko nie jest prawdą. Zdrowe produkty nie muszą wcale być drogie i na pewno są bardzo smaczne. Dzisiaj, po bardzo długiej przewie przedstawię wam przepis, chyba na najlepsze śniadanie na świecie, które codziennie gości u mnie na talerzu lub w pojemniku, a to wszystko w zależności od tego czy śniadanie jadam w domu czy w pracy. Zazwyczaj jest ta druga opcja. Jest to posiłek bardzo pożywny, sycący, który pozwala z łatwością przetrwać do kolejnej przerwy w pracy. Zawartość mojego śniadania zawiera odpowiednią ilość błonnika, mnóstwo witamin, które potrzebujemy do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Idealna dla osób dbających o zdrowy posiłek każdego dnia, zgodna z zasadami Slimming World, i bardzo prosta w przygotowaniu.